« Travanj 2018 »

Obavijest o provedbi Projekta nabave školskih udžbenika i radnih materijala za učenike prvih razreda osnovnih škola, te za osnovnoškolce bez oba roditelja i roditelja (oba) kojima je oduzeto pravo na svakodnevnu skrb za školsku godinu 2017./2018.
Autor: Administrator , 30. 8. 2017.

Splitsko-dalmatinska županija osigurava sredstva za pomoć pri nabavi školskih udžbenika i radnih materijala za učenike prvih razreda osnovnih škola, te za osnovnoškolce bez oba roditelja i roditelja (oba) kojima je oduzeto pravo na svakodnevnu skrb, za školsku godinu 2017./2018.

Pravo na isplatu pomoći ostvarit će svi roditelji/skrbnici navedene kategorije učenika koji putem tajništva OŠ ''Žrnovnica'' Žrnovnica podnesu Zahtjev za pomoć Splitsko-dalmatinske županije, najkasnije do 15. rujna 2017. godine. Uz Zahtjev za pomoć roditelji/skrbnici dužni su priložiti presliku kartice tekućeg ili žiro računa i presliku osobne iskaznice, a za učenike bez oba roditelja i roditelja (oba) kojima je oduzeto pravo na svakodnevnu skrb i presliku rješenja Centra na socijalnu skrb.

Onim roditeljima/skrbnicima koji pravovremeno podnesu Zahtjev za isplatu pomoći s potrebnim prilozima, Škola će istu isplatiti na dostavljeni broj tekućeg ili žiro računa krajem mjeseca rujna 2017. godine, i to iznos udžbeničkog kompleta. Udžbenički komplet uključuje udžbenike i od strane Ministarstva odobreni pripadajući radni materijal za pojedini obvezni predmet i izborni predmet vjeronauk. U udžbenički komplet nije uključena likovna mapa i udžbenici za druge izborne predmete.

Zahtjev za isplatu pomoći možete preuzeti ovdje.