« Prosinac 2018 »

Potpomognimo akciju i sudjelujmo u nagradnoj igri!
Autor: Administrator , 13. 12. 2017.

Bliži se kraj i ove 2017. godine. Marljivo radeći, ponekad se zaboravimo zahvaliti svim našim učiteljima, učenicima i njihovim roditeljima za divnu suradnju i podršku našoj Međunarodnoj eko školi. Već dvanaest godina vrijedno radimo i sudjelujemo u različitim akcijama, projektima i aktivnostima na području ekologije i održivog razvoja. Uspješno osmišljavamo i vlastite projekte. Posebno nas raduje kad pomognemo potrebitima, a nama je dovoljna mala zahvala kao motivacija za daljnji rad.

Dolaskom nove 2018.godine, nastavljamo sa dosadašnjim aktivnostima te Vas pozivamo da potpomognete akciju '' Čep za osobe s invaliditetom'' u suradnji s udrugom ''Spasimo šume''  i ''Eko Proložac'', koju podržava Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta. Škole koje prikupe najviše čepova sudjeluju u nagradnoj igri te mogu osvojiti besplatne ulaznice za jednodnevni izlet u Nacionalni park ''Plitvička jezera''. Nadamo se da ćete podržati i ovu akciju te na taj način pomoći Udruzi osoba s invaliditetom, a ujedno dati mali doprinos očuvanju našeg okoliša.

Mila Labaš, mag.prim.educ

školski eko-koordinator