« Svibanj 2018 »

Županijsko natjecanje u košarci
Autor: Administrator , 12. 3. 2018.

U srijedu, 7.ožujka 2018. u OŠ Žnjan-Pazdigrad u Splitu, svoje snage ogledale su najbolje košarkaške ekipe iz naše županije na županijskom natjecanju u organizaciji Županijskog saveza školskog športa Splitsko-dalmatinske županije. Ekipa iz naše škole, nakon osvojenog 2. mjesta na gradskom školskom natjecanju, plasira se na ovo natjecanje i osvaja 3. mjesto pobjedivši ekipu iz OŠ Kamen-Šine, a izgubivši od prvoplasirane ekipe iz Makarske. Našu ekipu vodio je trener, prof. R. Ljubos, a igrali su redom: Roko Vuco, Ante Stipica, Gabriel Perković,  Jerolim Jerković, Marin Reljić, Luka Miloš, Ivan Ljubos, Ivo Javorčić, Lovre Bratim, Stipe Đerek, Jakov Kuko i Bruno Kalaš. Njihov trener je naglasio kako su ovi momci, osim što su odlični košarkaši, vrlo pristojni, vrijedni i pošteni momci te svoje obveze odrađuju vrlo savjesno što, na kraju krajeva i rezultira ovako dobrim uspjehom.

Čestitamo svima od srca na uspjehu i predstavljanju naše škole u lijepom svijetlu!