« Siječanj 2022 »

Nagrađen eTwinning projekt "Living by the Sea"
Autor: Administrator , 27. 10. 2020.

U toku prošle školske godine, učiteljica Ivana Jukić Štrbac je s učenicima sudjelovala u projektu Living by the Sea. U projektu je sudjelovalo osam zemalja: Italija, Francuska, Ukrajina, Španjolska, Rumunjska, Turska, Latvija i Hrvatska. Projekt je obuhvaćao jako puno aktivnosti u kojima su sudjelovali svi razredi kojima je učiteljica predavala. Neke od zanimljivosti i aktivnosti projekta su: izrada loga, slogana i postera projekta, cjelodnevni boravak pokraj mora s prigodnim sportskim aktivnostima, video pozivi s djecom projekta iz različitih zemalja, izrada zajedničke online knjige, izrada virtualne izložbe, sudjelovanje u kvizu kao i mnoge druge aktivnosti. Ponešto od svega se može vidjeti i na slikama, ali i na stranicama Projekta (https://twinspace.etwinning.net/91259).

Ono najvažnije jest da je trud koji su učenici uložili u projekt, nagrađen Quality Labelom ili oznakom kvalitete koja se daje samo dobro osmišljenim i provedenim projektima.

Čestitamo!

GALERIJA