preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Žrnovnica"

Login
KVIZ – SAFETYNET

e-Dnevnik

Upute za razrednike:

e-Dnevnik za razrednike

Upute za nastavnike:

 

e-Dnevnik za nastavnike

 

Školski vrt

Tražilica
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Stručni skupovi

Prijava

Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
Crno ili bijelo?



Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Kurikul

Priznanja

  

Linkovi za učenike

 

 

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 9. 2010.

Ukupno: 311262
Danas: 3
Raspored informacija
INFORMACIJE ZA RODITELJE ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.
Dražen Vukičević / datum: 23. 9. 2016. 11:58

 

 

IME I PREZIME

RAZREDNIKA

RAZR. ODJEL

DAN U TJEDNU

JUTRO

POPODNE

Ivana Madir   

I. a

Ponedjeljak, 8:50-9:35

 Ponedjeljak,14:50-15:35

Mila Labaš   

I. b

Ponedjeljak,9:00-9:45

Ponedjeljak,15:00-15:45

Zorana Goreta  

 

II.a

Ponedjeljak,9:50-10:35

 

Ankica Dobrović

II.b

Ponedjeljak,9:50-10:35

Ponedjeljak,15:50-16:35

Marija Ugrin

III.a

Četvrtak,10:40 - 11:25

Četvrtak, 16:40 - 17:25

Mira Šetka

III.b

Četvrtak, 9:50-10:35,  3.šk.sat

Četvrtak,15:50-16.35

Matilda Perčić    

IV.a

Srijeda,9:50-10:35

Srijeda,15:50-16:35

Ružica Zrno   

IV.b

Srijeda,8:50-9:35   

Srijeda, 14:50-15:35 2.šk.sat

 

 

 

 

Anita  Budimir

V.a

Četvrtak,9:40-10:25

Zadnji utorak u mjesecu u 17:10

Ingrid Jurković  

V.b

 Petak,8:50-9:35

1.četvrtak, u mjesecu  u 17:00

 Tamara Treskavica

  V.c

 Utorak,10:40-11:25

1.ponedjeljak u mjesecu u 17:00

Svjetlana Pensa

VI.a

Utorak,9:40-10:25

 Ponedjeljak u 15:40-16:25

Ana Hinić

VI. b

Ponedjeljak,10:40-11:25

 

Ani Korčulanin

VII.a

 Utorak,11:30-12:15

1.pon. u mjesecu u 17:00

 

Sandra Jelavić

VII.b

Četvrtak, 10:40-11:25

 

Lidija Đerek

VIII.a

Ponedjeljak,9:40-10:25

1. pon. u mjesecu u 17:00

Anita Mihanović

 

VIII.b

Ponedjeljak9:40-10:25

1.ponedjeljak  u mjesecu u 17:00


[OPŠIRNIJE]



Raspored informacija za školsku godinu 2013./2014.
Administrator / datum: 1. 10. 2013. 10:12

 

IME I PREZIME

RAZREDNIKA

RAZR. ODJEL

DAN U TJEDNU

JUTRO

POPODNE

Matilda Perčić

I. a

Četvrtak, 3.školski sat

Četvrtak, 2.školski sat

Ružica Zrno

I. b

Četvrtak, 3.školski sat

Četvrtak, 2.školski sat

Ivana Madir   

II.a

Četvrtak, 2.školski sat

Četvrtak, 3.školski sat

Mila Labaš   

II.b

Četvrtak, 2.školski sat

Četvrtak , 3.školski sat

Zorana  Goreta

III.a

Četvrtak, 8.45 - 9.30

Četvrtak, 16.40 - 17.25 (4.šk.sat)

Ankica Dobrović

III.b

Četvrtak, 9.55 - 10.40

Četvrtak, 15.55 – 16.40

Marija Ugrin

IV.a

Ponedjeljak,

9.55 - 10.40

Utorak, 17.25 – 18.05

Mira Šetka

IV.b

Ponedjeljak,

10.40 - 11.25

Ponedjeljak 14.50 - 15.35

 

 

 

 

Lidija Đerek

V.a

Srijeda, 11.30 - 12.15

Jednom mjesečno prema dogovoru

Anita Mihanović

Maja Kamber

V.b

Četvrtak, 9.40 - 10.25

Svaki I. četvrtak u 17.00

Dijana Mihanović

Paola Podrug

VI.a

Utorak, 9.40 - 10.25

Prvi radni ponedjeljak u mjesecu  -17 sati

Ingrid Jurković  

VI. b

Petak, 4.šk.sat

( 10.45 - 11.25)

Prvi radni ponedjeljak u mjesecu  -17 sati

Svjetlana Pensa  

VII.a

Srijeda, 4.šk.sat

(10.30 - 11.25)

Prema dogovoru s roditeljima

Ana  Hinić 

VII.b

Četvrtak, 2.školski sat

 

Matilda Mužinić

VIII.a

Srijeda, 8. - 8.45 (1.šk.sat)

Prva  srijeda u mj.

16.30 - 17.15

Ines Bogdan

VIII.b

Ponedjeljak,

11.30 - 12.15 (5.šk.sat)

Svaki prvi pon. u mjesecu

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju