« Lipanj 2020 »

Gornje Sitno
Božićna priredba u Gornje Sitnom, 23.12.2019.

Naša mala petorka: Gabriel, Antonio, Stella, Nika i Mia jutros su održali malu božićnu priredbicu u našoj školi. Bila je kratka, ali slatka i puna božićnog veselja. Njome smo zaželjeli svima najljepše želje za Božić i Novu 2020.!
I Vama svima želimo obilje ljubavi i zdravlja!!!

Priredba za prvaše

"Novu školsku godinu započeti kako,
nego- slatko!!! Svaki je učenik zaželio svoju tajnu želju i ugasio svoju svjećicu na torti. Nadamo se da će nam se sve želje ostvariti.
Dobro nam došli naši prvašići! Svima sretno u novoj školskoj godini 2018./2019. !"

Malo sličica s naše božićne priredbe 2017./2018. god. Hvala našoj ravnateljici, knjižničarki i stručnoj službi naše škole koje svake godine rado dođu vidjeti našu malu priredbicu. Nema nas puno - ali puno možemo!!!

Naša ljetna završna priredba školske godine 2017./2018.
Volimo šarenilo boja, životinje, cvijeće i ples. Učenici su izveli završnu priredbu u
šarenim kostimima uz puno pjesme, glume i plesa.
dobro nam došli ljetni praznici! Neka započne igra i kupanje!
Volimoooo ljetoooo!

Dani kruha 2018. godine

Maškare 2018.

22. ožujka 2019. obilježili smo Svjetski dan voda projektnim danom naše škole.

Tema našeg projektnog dana je:
" Iz kamenice VODA- iz vode ŽIVOT!"

Naime, budući ispred naše škole imamo prekrasnu kamenicu iz koje nam teče pitka voda, odlučili smo joj pokloniti pažnju toga dana i učiniti ju još jedinstvenijom!

Vodom iz kamenice inače zalijevamo svoje cvijeće i pijemo ju kada smo jako žedni poslije igre na školskom igralištu. Na projektni dan smo također odlučili posaditi novo cvijeće, šarene maćuhice. To je naše najdraže cvijeće, koje naizgled nježno preživi hladne proljetne snjegove u našem selu.

Malo smo crtali i oslikavali na papiru, a malo i zid ispred naše male škole. Jako smo zadovoljni kako smo proveli projektni dan, a posebno kada nas svakog dana ovog proljeća pozdrave žive i vesele boje našeg cvijeća. I posađenog i oslikanog!!!

Lutkarska predstava

Vesele lutke su posjetile našu školu, a sav novac od naših ulaznica je prikupljen u humanitarne svrhe, kao pomoć za bolesnu djecu i onu bez roditelja.
Bilo nam je jako zabavno i veselimo se opet sudjelovati u nečem sličnom, kako bismo pomogli dragoj dječici.