USPJEŠNO ZAVRŠILA AKCIJA "SOLIDARNOST NA DJELU"

Autor: Administrator , 2. 4. 2013.

Završena je  akcija prikupljanja i podijele pomoći obiteljima i osobama u potrebi, povodom uskršnjih blagdana. U akciji prikupljanja pomoći bili su uključeni: predškolska ustanova RADOST-Split, sa svojim područnim vrtićima u našem mjestu: TREŠNJICA i TRATINČICA, osnovna škola ŽRNOVNICA, gradsko društvo Crvenog križa Split i područno društvo Crvenog križa Žrnovnica sa svojim klubom DDK.

Vrijeme prikupljanja pomoći bilo je u pred blagdansko ,Uskršnje doba i trajalo je od 18. - 27.ožujka.

Kako smo i obećali svu prikupljenu pomoć smo koliko smo mogli pravedno raspodijelili u kuće, na ruke osoba i obitelji u potrebi prije Uskrsa.

S obzirom da je za našu akciju bio povod najveći kršćanski blagdan Uskrs dobri ljudi su pored "svega i svačega"i u hrani, donirali i sirnice, koje su bile sastavni dio uručenih pomoči, što nam je i bila želja vodilja...

HVALA svim dobročiniteljima, koje mi eto ne navodimo, po želji pojedinaca donatora, što još više veliča njihovu i vašu SOLIDARNOST NA DJELU ,socijalnu osjetljivost za svoje sugrađane i želju za pomaganjem siromašnijima.

Hvala vam svima u ime svih uključenih u ovu akciju bilo na koji način i ume primatelja pomoći.

Bez bilo kojeg od vas ,koji ste u ovoj akciji pomogli osobama u potrebi ova akcija ne bi bila uspješna.

Uključite se i vi, koji iz bilo kojih razloga ovoga puta niste ,u činjenju dobrih dijela,bilo kojih, bilo čime i bilo kome. Otkrijte u sebi dio vaše dobrote, možda i kao volonter Crvenog križa, javite se na mob.091 78 32 444

Sretan Uskrs svima.

Mi smo se uz iskazanu plemenitost svih darivatelja, potrudili, da bude sretan Uskrs i osobama u potrebi tuđe pomoći.

HVALA u ime svih učesnika u akciji SOLIDARNOST NA DJELU.

područno društvo

Crvenog križa Žrnovnica